Paslaugos

Atraskite patikimus ir inovatyvius partnerius

Platus paslaugų spektras ir nuolat auganti kompetencija – mūsų vizitinė kortelė.

Projektavimas

Ilgametę projektavimo patirtį turinti Enity komanda rūpinasi techniniais ir darbo projektais, vykdo autorinę priežiūrą. Projektuojame ir pasirūpiname:
  • Elektrotechnika (apšvietimu, jėgos tinklais, žaibosauga).
  • ŠVOK, gaisro gesinimo sistemų, dūmų šalinimo sistemų, pramonės įrenginių ir linijų automatizavimu.
  • Apšvietimo, pastato valdymo sistemomis.
  • Silpnų srovių (apsauginių ir priešgaisrinių signalizacijų, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės, įgarsinimo ir evakuacinių, telefonspynių) sistemomis.
  • Telekomunikacijų ir kompiuterių tinklų, serverinių, duomenų centrų, bevielio interneto ryšio planavimu.

Pastatų inžinerija

IT infrastruktūra ir duomenų centrai
Kuriame ir integruojame skirtingų tipų sprendimus, atliepiančius klientų telekomunikacijų poreikius. Atsižvelgiame į poreikius, projekto technines galimybes, tinklo topologiją ir esamą infrastruktūrą, pasiūlydami lauko ir vidaus pastatų infrastruktūros, serverinių ir išmaniuosius sprendimus. Atrandame sprendimus pritaikytus jums, nuo jautrių duomenų centro patalpų įrengimo, ir duomenų centro eksploataciją iki aukščiausio lygio saugumą garantuojančių inžinerinių sistemų.
Apsaugos sprendimai
Dirbame su pažangiais ir visame pasaulyje pripažintais gamintojais, kurdami ir diegdami patikimas integruotas sistemas, apsaugos signalizacijos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės ir perimetro apsaugos sprendimus. Sėkmingai įgyvendinti projektai, nuolat tobulinamos žinios ir profesionalų komanda leidžia atrasti kiekvienam projektui pritaikytą apsaugos ekosistemą bei užtikrinti tinkamą jos veikimą.
Gaisro aptikimo ir evakuacijos sistemos
Modernios priešgaisrinės, aspiracinės gaisro aptikimo, gesinimo dujomis, įspėjimo ir evakuacijos sistemos užtikrins tinkamą priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymąsi ir sukurs visapusišką statinio apsaugą. Pasitelkdami naujausias technologijas, padedame kurti saugią verslo centrų, prekybos centrų, viešbučių, biurų, gamybinių ir kitų pastatų aplinką.
Pastatų valdymo sistemos
Dirbame su pažangiais inžineriniais automatikos sprendimais pastatams. Diegiame valdymo, energijos sąnaudų apskaitos, analizės bei  energijos taupymo sistemas. Integruojame pasaulyje pripažintas „Siemens“, „Vanderbilt“, „Schneider Electric“, „Carel“ ir kitų gamintojų sistemas su kitomis technologijomis bei projektuojame ir gaminame automatikos skydus. Užtikriname ekonomišką sistemų funkcionavimą ir pritaikome jas pagal jūsų poreikiams.
Pramonės automatika
Mes kuriame bei diegiame modernias sistemas, padedančias automatizuoti įvairius pramonės procesus. Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, automatizuojame ir atnaujiname technologinius procesus, teikiame nuotolinio valdymo ir vizualizacijos sistemų pasiūlymus. Taip pat padedame įdiegti sprendimus energijos sąnaudų, automatinės apskaitos, analizės ir taupymo srityse.

Energetika

Vidaus elektrotechnika
Kuriame inovacijų ir elektros sinergiją. Kuriame vidaus, lauko elektros tinklų, valdomo ir integruoto apšvietimo sprendimus. Diegiame elektros tiekimo ir paskirstymo įrenginius, žaibosaugos ir apsaugos nuo viršįtampių sistemas.  Pasitelkdami pažangiausias technologijas, siekiame užtikrinti efektyvų energijos naudojimą ir saugų elektros tinklų valdymą.
Energetinio efektyvumo sprendimai
Tiksli elektros energijos resursų apskaita bei planavimas – projektų efektyvumo garantas. Mūsų paslaugų spektre – reaktyvinės energijos kompensavimas, elektros apskaitos sistemų integravimas į pastato valdymo sprendimus, elektros energijos suvartojimo sistemos prognostika ir valdymas, atsižvelgiant į Nord Pool biržos kainą.
Saulės energetikos sprendimai
Saulės energija – ne tik tvarus, tačiau ir efektyvus pasirinkimas, ieškantiems alternatyvių energijos šaltinių. Modernios atsinaujinančios energijos sistemos turi daug privalumų – yra begarsės, nereikalauja komplikuotos priežiūros, o investicinę grąžą galite atgauti vos per 7–12 metų.

Jeigu savo projektui svarstote įsirengti saulės elektrines, kviečiame susisiekti su Enity. Mūsų profesionalų komanda nuolat tobulina kompetencijas ir yra pasiruošę pasiūlyti moderniausius bei jūsų poreikius atitinkančius atsinaujinančios energijos šaltinius.
El. kaupyklės ir balansavimas
Diegiame el. kaupykles pramonei ir individualiems varotojams. Verslams kaupyklės leidžia balansuoti vidaus tinklus bei išsaugoti saulės ar vėjo jėgainių pagamintą energiją. Taip pat, pigiau įsigyti elektros energiją iš Nord Pool biržos palankiausiu metu ir sutaupyti, kuomet kaina aukščiausia.

2023-aisiais, Enity gavo VERT  išduotą nepriklausomo elektros energijos paklausos telkimo leidimus, suteikiančius galimybę klientams pasiūlyti prisijungti prie mūsų, kaip elektros energijos tiekėjo, ir dalyvauti Litgrid balansavimo rinkoje.
El. įkrovimo stotelės
Išmanūs elektromobilių įkrovimo stotelių sprendimai privatiems asmenims, daugiabučiams namams, biurams, logistikos centrams, autobusų parkams ir kitiems objektams, siekiantiems įsidiegti patogų būdą įkrauti elektromobilius. El. įkrovimo stotelės yra sujungtos su viešo atsiskaitymo sistemomis ir yra diegiamos sujungiant geriausius rinkos lyderių sprendimus.

Aptarnavimas

Mūsų specialistų komanda nuolat siekia užtikrinti, kad jūsų sistemų veikla būtų nepriekaištinga. Techninio aptarnavimo ekspertai ne tik taiso sistemos gedimus, bet ir atlieka prevencinius, techninius ekspertizės ir įrangos remonto darbus.

Sujungus užsakovo sistemas su ITSG tinklu, daugumą problemų galime išspręsti nuotoliniu būdu vos per kelias minutes. Naudojame pažangią gedimų registravimo ir šalinimo platformą, todėl galime užtikrinti saugų ir efektyvų sistemų darbą be jokių papildomų rūpesčių.